ایده اولیه فروشنده!

امروزه در بازارهای جهانی و علی الخصوص بازارهای ایران، نیازمبرمی به فروشگاه هایی احساس می شود که بتوانند هر نوع محصولی را با تمامی جزئیات در فضای تحت وب به نمایش بگذارند. این فروشگاه ها باید دارای تمامی نماد های اعتبار باشند تا بیشتر بتوانند خود را در بین مردم جا کرده و دارای اعتبار شوند. امید معروف موسس مجموعه فروشنده نیز با بهره گیری از این موضوع از همان سال های ابتدایی عمرش دست به ابتکاری از این نوع زد. ایده اولیه سایت و فروشگاه فروشنده در نیمه اول سال 1398 توسط خود اقای معروف تهیه و بازنگری شد. ایده آقای معروف ازدو قسمت تشکیل شده بود که قسمت اول آن ساخت فروشگاه اینترنتی با زمینه های فعالیت فوق العاده بود و قسمت دومین آن نیز طراحی و تبلیغات تحت نام فروشنده را شامل می شد

.این ایده چندین ماه پس بازنگری، وارد مرحله ای تازه شد تا جایی که توسط چندی از مشاوران نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت تا مشکلات و نقطه ضعف های آن برطرف شود. خوشبختانه پس از چند ماه دیگر، کلیه مشکلات نقشه سایت و موجموعه توسط خود اقای معروف و مشاوران از بین رفت تا بار دیگر این ایده به اوج خود برسد. هر کسی می داند که ایده ای به این بزرگی دارای ریسک های بزرگی است زیرا بازار اصلی سایت از طریق بازار تحت وب فراهم می شد پس می بایستی امید معروف بهترین نقشه ها را انتخاب می کرد تا در هیچ مرحله ای دچار مشکل نشود. مهمترین مسئله این چنین سایت هایی با این وسعت بزرگ، مسئله توان مالی و هزینه های اولیه بود به همین دلیل بزرگترین مشکل تبدیل ایده به واقعیت، مسئله پول و مشکلات مالی بود.

سرانجام ایده اولیه فروشگاه اینترنتی فروشنده

پس نیمه دوم سال 1398 هجری قمری، حساس ترین زمان ممکن برای سایت و مجموعه فروشنده به حساب می آمد تا جایی که دوباره پس از مدت ها، ایده سایت فروشنده دامنگیر مشکلات مالی شد تا بار دیگر مشکلات از این بابت رفع و دور انداخته شوند. خوشبختانه باز هم انگیزه آقای معروف بر همه مشکلات غلبه کرد تا جایی باعث شد در تاریخ ماه دی سال 1398، دامنه سایت خریداری شده و قالب امروزی بر روی آن نصب شود. با این حساب نصف راه رفته شده توسط عوامل اجرایی طی شده بود. اما تنها نکته ای که نباید فرامش شود این است که خانواده آقای معروف نیز همکاری بسیار زیادی در اجرایی ایده ها داشتند تا جایی که در همان اوایل نصب و راه اندازی سایت، فعالیت های سایت توسط عوامل اجرایی و برخی از دوستان تازه وارد در زیرزمینی نزدیک خانه آقای معروف به انجام می رسید.

اما همانطور که می دانید ایده اولیه این مجوعه،  فقط راه اندازی سایت فروشگاهی فروشنده نبود چراکه از قرار معلوم این مجوعه می بایست علاوه بر طراحی سایت خود، به طراحی سایت های دیگر و تبلیغات های در وسعت بزرگ نیز می پرداخت. به همین دلیل در اوایل سال جدید در زمانی که سایت در شروع اولیه خود، مکان آن به یکی از دفتر های بزرگتر انتقال پیدا کرد. در دفتر جدید مجوعه فروشنده عوامل بیشتری به آن اضافه شدند به همین دلیل انرژی توسعه سایت و مجموعه فروشنده در عوامل اجرایی به شدت افزایش پیدا کرد. اما نکته ای باید به آن توجه کرد این است که بعض ازعوامل مجوعه از اوایل شروع سایت، همراه و یاور مدیر مسئول بوده اند که از مهترین آنها می توان به خواهران آقای معروف اشاره کرد. در پایان نیز باید گفت که این مجوعه قدرتمند هنوز قله های بیشتر و بزرگتری را در پیش دارد تا همه آنها را با افتخار فتح کند و هر قدردان هر عاملی است که در این راه به سایت کمک کرده باشد.

نام فروشنده، مختصر چیست؟

طبیعتا هر سایتی نیازمند یک برند و یک نام است تا به وسیله آن به بازارهای جهانی معرفی شود. به همین دلیل این مجوعه قدرتمند فروشگاهی و طراحی سایت نیز به دنبال نامی درخور آن گشت. در همان اوایل پیشنهادات، مستقیما اسم فروشنده پیشنهاد شد. شاید به فکر بعضی از کاربران برسد که فروشنده نام یک گیاه محلی و طبی است که حتی در گوگل نیز مقالاتی در مورد آن وجود دارد. اما باید گفت که منظور اصلی نام فروشگاه اینترنتی فروشنده برای مجوعه، این نوع گیاه نبوده است. اسم لاتین فروشنده یعنی kandosh، از حرف اول لاتین عوامل اولیه سایت گرفته شده است که به شرح زیر است:

K: Kamran aliyari

A: abdollah marof

N: nargs nateghi

N: nasim aminpor

N: nasim marof

D: darya marof

O: omid marof

S:shakila karimi

S: sroosh farajian

S: shiwa haqshenas

 فعالیت فروشگاه اینترنتی فروشنده در چه زمینه هایی است؟

در سایت فروشنده برخلاف دیگر فروشگاه های اینترنتی، از زمینه های بیشتری برای فروش استفاده شده است تا حدی که دارای انواع مختلفی از لوازم خانگی و حتی آرایشی و بهداشتی است. زمینه های کاری سایت فروشنده به روایت زیر است: لوازم خانگی بزرگ مانند یخچال، ظرفشویی و لباسشویی، لوازم صوتی و تصوری مانند تلویزیون و سیستم های صوتی، لوازم آرایشی و بهداشتی مانند عطر و ادکلن، کرم پودر و آرایش ناخن، تصفیه آب و لوازم خانگی ریز مانند خرد کن و لوازم پخت و پز. سایت و مجوعه فروشنده در نظر دارد که زمینه ای را فراهم کند تا کاربران ورودی به سایت بتوانند هر وسیله ای را که نیازد ارند را در همان جا با قیمتی عالی و همچنین با ضمانت اصالت کالا خریداری نمایند.

همچنین به دلیل وجود اکثریت وسایل و لوازم مورد نیاز هر خانه در سایت فروشنده، در وقت و زمان نیز صرفه جویی فوق العاده می شود تا مشتریان این سایت نهایت رضایت را داشته باشند. نکته دیگری که در مورد سایت فروشنده وجود دارد، وجود محصولات استوک و همچنین محصولات با شرایط قسطی است. سایت فروشنده با این شرایط ثابت کرده است که مهمترین هدف سایت، رضایت و خشنودی کاربران از خریدشان در سایت فروشنده است. سایت و مجموعه فروشنده با برند هایی از جمله سامسونگ، بوش، ال جی، شارپ، گری، هایسنس، پاناسونیک، مک، دایسل، دوو، زیمنس، آکوا، نایس، هودا بیوتی، دیور، توشیبا همکاری می کند. همچنین این سایت در همکاری با برند های مطرح جهانی و همچنین نمایندگی های موجود در داخل ایران، اقدام به توزیع گارنتی هایی نموده است تا پس از خرید از خدمات پس از فروش آنها برخوردار شوید.

مجموعه طراحی و تبلیغات kandosh!

علاوه بر سایت فروشگاه اینترنتی فروشنده، مجوعه ای دیگر در کنار آن فعالیت می کند که امروزه در سطح استان از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است. این مجوعه طراحی و تبلیغات نیز در سایه مدیر مسئول یعنی آقای معروف، اقدام به خدمت رسانی به کلیه سایت های فروشگاهی می کند. طراحی سایت های تخصصی در هر زمینه ای به همراه تبلیغات های گسترده در سطح شهر  و همچنین در سطح شبکه های اجتماعی از فعالیت های حرفه ای این مجوعه به شمار می آید. خوشبختانه مجموعه طراحی و تبلیغات فروشنده به مدیریت آقای پیمان عزیزی خواهد توانست هر نوع سفارشی در هر زمینه ای را به بهرتین شیوه به اتمام برساند.

رسانه های اجتماعی فروشنده!

فروشنده نیز همانند همه فروشگاه های اینترنتی علاوه بر فضای گسترده  وب، در رسانه های اجتماعی فعالیت می کند تا بیشتر بتواند به کاربران و مشتریان خود خدمات رسانی بکند. شما عزیزان می توانید در هر کدام از رسانه ها پیشنهاد و انتقاد های خود را برای ما ارسال فرمایید تا همکاران و عوامل سایت فروشنده در کمترین زمان ممکن نسبت به انجام و رفع آنها اقدام نمایند. آدرس اینستاگرام فروشنده https://www.instagram.com/kandosh_official/ ، آدرس تلگرام فروشنده https://t.me/kandoshofficial ، آدرس واتساپ فروشنده www.whatsapp.com/ است.