سایت فروشنده همواره در تلاش است تا بهترین شرایط را برای کاربران خود تهیه نماید به امید اینکه هر کدام از مشتریان نتیجه فوق العاده را از خرید داشته باشند. به همین برای آندسته از کسانی که بعد از خرید از محصول خود اطمینان کافی و یا اینکه راضیت قابل قبول را ندارند، شرایطی را مهیا کرده است تا بتوانند 7 روز پس از خرید آن را به سایت فروشنده پس بفرستند. اما برای پس گرفتن همه محصولات توسط سایت فروشنده چندین قانون وجود دارد که مهمترین آنها در قسمت های پایین مورد بحث قرار گرفته اند.

در چه صورتی می توانید کالای سفارش شده را بازگردانید؟

برای اینکه سایت فروشنده نیز دچار ضرر هایی در عمل بازگرداندن کالا ها نشود، قانون و شرایطی را در نظر گرفته است که دسته بندی آنها را می توانید در سطر های پایین مطالعه کنید.

  • همه محصولات بازگردانده شده باید در شرایط اولیه و دارای جعبه ارسال شده باشند.
  • جعبه اولیه ارسال شده باید دارای رنگ طبیعی و بدون پارگی و یا خرابی احتمالی باشد.
  • محصولاتی که باید دارای شرایط بهداشتی باشند به هیچ وجه نباید درب آنها باز شده باشد و یا اینکه حالت اولیه آنها به هم خورده باشد.
  • محصولاتی که شرایط نصب دارند باید توسط نمایندگی های مجاز آنها نصب شوند در غیر این صورت شامل گارانتی و ضمانت های پس از فروش نخواهند شد.
  • پس از بازگشت کالا تنها مبلغی که در زمان خرید توسط خریدار پرداخت شده، بازگردانده می شود.(مبلغ خود کالا بدونه هزینه ارسال بازگردانده می شود)
  • فرصت قرار داده شده برای بازگرداندن کالا، 6 روز پس از خرید در سایت فروشنده است.

هر کالایی که بازگردانده می شود باید طبق این شرایط باشد چراکه هر محصول توسط کارشناسان چک خواهد شد در صورتی که حتی یک مورد از این موارد چک نشده باشد، عمل بازگرداندن فسخ شده و کالای مورد نظر به همان آدرس قبلی ارسال خواهد شد. در صورت تایید توسط کارشناسان، محصول مورد قبول انبار های فروشنده قرار گرفته و مبلغ پرداخت شده توسط خریدار طی حداکثر سه روز کاری به شماره حساب خریدار که در مرحله های بعدی درخواست می شود، واریز می شود.

به چه صورت کالا را ارسال کنیم؟

باید گفت که قبل از هرکاری باید با کارشناسان ما در واحد پاسخ گویی تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید. به هیچ وجه خودسرانه محصول را بدون هماهنگی پس نفرستید چراکه محصول مورد قبول کارشناسان گرفته نخواهد شد. در صورت امکان برای ارسال همه نوع کالا از پست پیشتاز استفاده نمایید. اگر بعضی از شهرها پست پیشتاز را قبول نمی نمایند، باید رسید پستی محصول را حتما برای سایت فروشنده ارسال نمایید. در پایان باید گفت که هر نوع کالایی که به انبار های فروشنده باز می گردد باید دارای همان شرایط زمان ارسال توسط فروشنده باشد. مثلا جعبه ها به هیچ وجه پاره یا اینکه درب آنها برای بار های متوالی باز نشده باشد.