هر خریداری قبل از خرید سوالاتی را در مورد فروشنده و نحوه عمل خرید، مطرح می کند تا به اطمینان کامل در مورد آن برسد. به همین دلیل برای ایجاد راحتی و آسایش مشتریان، این قسمت در سایت فروشنده طراح شده است تا هر نوع سوالی که قبلا پرسیده شده و جواب کامل آن داده شده است، در آن قرار داده شود.اگرچه هنوز به طور کامل بخش هایی از سایت مانند بخش اقساطی در سایت فعال نشده است اما شما به صورت 24 ساعته می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید. شرایط استفاده از ضمانت های اصالت کالا و همچنین خدمات پس از فروش نیز در قسمت های پایینی به طور مفطل توضیح داده شده است. هر سوالی که دارید را در قسمت های زیرین پیدا کرده و چانچه در آن نیز پیدا نشد، با همکاران ما در واحد پشتیبانی و پاسخوگویی تماس حاصل فرمایید.

چطوری در سایت و فروشگاه اینترنتی فروشنده خرید کنیم؟

راه های خرید در سایت فروشنده بسیار راحت و آسان بوده به این دلیل که دو راه برای آن در نظر گرفته شده است. به محض ورود به سایت به قسمت جستجو در قسمت بالایی سمت راست رفته و محصول مورد نظر خود را جستجو نماید. پس از اطمینان از محصول و سلیقه خود برای خرید آن باید بر روی قسمت خرید که با رنگ سبز وجود دارد کلیک نمایید. با این روش به صفحه جدیدی از زرین پال می روید تا شماره کارت و مشخصات آن را وارد کرده تا عمل خرید را به اتمام برسانید. قبل از خرید باید همه مشخصات خریدار مانند آدرس و شماره تلفن به درستی وارد شود تا بعد از این عمل در کمترین زمان ممکن، کارشناسان ما محصول مورد نظر را به آدرس مربوطه ارسال نمایند.

اما یکی دیگر از روش های خرید در سایت و فروشگاه اینترنتی فروشنده، روش تلفنی و ارسال بیعانه است. در این روش می توانید بدون تماشای محصول در سایت، با کارشناسان ما تماس گرفته و در مورد محصولی که می خواهید، مشاوره رایگان دریافت کنید. بعد از بررسی های لازم و انتخاب شما، می توانید بیعانه ای را به حساب فروشنده واریز کرده و درخواست ارسال محصول را ثبت نمایید. بعد از ارسال و به دست رسیدن محصول مورد نظر باید مبلغ باقی مانده را نزد باربر محصول تسویه نماید. به این ترتیب روش دوم سایت فروشنده نیز به خوبی و مفل توضیح داده شد. در پایان باید گفت که هدف سایت فروشنده این است که در هر حالت راحتی و آسایش مشتریان خود را حفظ نماید.